Hentbol Kadınlar ve Erkekler Süper Ligi’nde 2023-2024 Sezon Kurası Yarın
![](https://bahsiliajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/hentbol-kadinlar-ve-erkekler-super-liginde-2023-2024-sezon-kurasi-yarin-qdmKcXpC.webp)
Hentbol Kadınlar ve Erkekler Süper Ligi’nde 2023-2024 sezonu kuraları yarın çekilecek.
Türkiye Hentbol Federasyonu’ndan (THF) yapılan açıklamaya göre kura çekimi THF’de yapılacak. SporKomplekste saat 15:00’da başlayacak.
Büyük hentbol ligleri için kuraya katılacak erkek ve kadın grupları şöyle:
Kadınlar:
Aksaray Belediyespor, Yenimahalle Belediyespor, Konyaaltı Belediyespor, Bursa Büyükşehir Belediyespor, Anadolu Üniversitesi, Görele Belediyespor, Üsküdar Belediyespor, İzmir Büyükşehir Belediyespor, Kastamonu Belediyespor, Armada Praxis Yalıkavak, Tekirdağ Süleymanpaşaspor.
Erkekler:
Spor Toto, Nilüfer Belediyespor, Mihalıççık, Beşiktaş, Beykoz Belediyespor, Bahçelievler Belediyespor, İzmir Büyükşehir Belediyespor, Konya Büyükşehir Belediyespor, Köyceğiz Belediyespor, Sakarya Büyükşehir Belediyespor, Trabzon Büyükşehir Belediyespor, Rize Belediyespor.