Haber

Fenerbahçe’ye geldiğinden beri hiç böyle konuşmamıştı! İsa da çizgisini bozdu

Fenerbahçe Teknik Direktör Jorge Jesus, Trabzonspor’a 2-0’lık mağlubiyeti değerlendirdi. İsa Türkiye’ye geldiğinden beri ilk kez hakemler hakkında detaylı konuştu.

İsa’nın açıklamalarından satır başları:

“HER ŞEY DEĞİŞTİ”

“Güçlü bir rakibe karşı oynayacağımızı biliyorduk. Trabzonspor’un lider olma hırsı var. 11’e 11’e daha uygunduk. Girdiğimiz durumlar oldu. 10 oyuncu kaldıktan sonra her şey değişti.”

“ÜÇ MAÇTA KIRMIZI GÖRÜYORUZ”

“Dengeyi bulamadık. Üç maç üst üste kırmızı gördük. Hep bir kişi eksik kaybettik. Bizim için zorlayıcı.”

“CRESPO’YU ALDIM”

“Miguel Crespo kırmızı kart gördüğü anda onu ve Michy Batshuayi’yi oyundan atacaktık. Teknik veya taktik olarak bunun hakkında konuştuk, sorun değil. Ama 10 kişi kaldığı için işler bizim için zorlaşıyor.”

“KIRMIZI KOLAY TAMAMLAR”

“Crespo’nun kırmızı kartıyla ilgili hakeme bir şey diyemem. Ama bence Batshuayi ve Joao Pedro’nun kırmızıları kolay. Kırmızı kartlardan bahsediyoruz ama yine de kontrol edemiyoruz. Hakemler de Fenerbahçelileri rahat bırakabiliyor.” kırmızı.”

“KARTLAR ŞÜPHELİ”

“Fenerbahçe bu dönem ligde bir haftayı aşkın bir süredir liderdi. Bunu da hakkıyla yaptı, güçlü bir oyunla. Tekrar ediyorum, hep 10 kişi kaybettik. Bu kartların bazıları da şüpheli. Hakemler Fenerbahçelileri de atıyor. Şüpheli anlar. Gerekirse 10’a 11 oynamaya alışmalıyız. Hafta bittiğinde liderliği kaybeder miyiz? Galatasaray nasıl bir sonuç alır? Bilmiyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu