Ekonomi

Erdoğan imzasıyla yayımlandı: İşten çıkarma ve atama kararları gece yarısı

Bazı kamu kurum ve kuruluşlarına atama kararları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı.

Buna göre Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Afyonkarahisar İl Müdürü Bekir Yümnü ve Çorum İl Müdürü Yahya Çoban görevden alındı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde açık olan Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne Emrah Aytekin, Uluslararası Çalışma Genel Müdür Yardımcılığı’na Metehan Özcan, görevlerine ise Zeynep Akyürek Orman, Begüm Akyol ve Safa Kızıl atandı. baş iş müfettişleri.

SGK’da boşalan başkan yardımcısı ve yönetim kurulu üyeliğine Oğuzhan Tekin, adı geçen Tabip Kurumu Altıncı Adlı Tıbbi İhtisas Kurulu Tıbbi Üyeliğine ise Uzman Hekim Gamze Baş atandı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Albayrak, Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sadullah Özel, Giresun Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Cengiz Varol ve Burdur İl Kültür Müdürü Abdullah Kılıç ve Turizm Müdürü görevden alındı.

Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömür Özdil, Muğla Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Emin Oral Bülbüloğlu, Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Kadir Kandemir, İzmir İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’ne atandı.

Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne Hikmet Şişecioğlu, Erzurum Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne Faruk Çelik, Manisa Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne Melih Melik Kara ve Çorum İl Müdürlüğü’ne Cemal İbrahim Yalçın atandı.

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Milli Eğitim Bakanlığı Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Miraç Sünnetçi ise Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atandı.

Murat Yıldız, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’na müfettiş olarak atandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu