Haber

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Bkm işbirliğiyle ‘Bunlar çok güzel hareketler’

Türkiye’yi derinden sarsan depremin ardından Başkent’e gelen depremzedeler, Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) ve Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) iş birliğinde düzenlenen ‘Bunlar Çok Güzel Hareketler-2’ gösterisini izledi.

Deprem felaketinin ardından Başkent’e gelen 4 bin 500 depremzedeyi Mamak ilçesine bağlı Araplar Mahallesi’ndeki Eserkent Toplu Konutları, Kesikköprü Yerleşkesi ve diğer konukevlerinde ağırlayan Ankara Büyükşehir Belediyesi, depremzedelere desteğini sürdürüyor.

ABB ve BKM işbirliğiyle depremzedeler için ATO Congresium’da ‘Bunlar Çok Güzel Hareketler-2’ adlı gösteri düzenlendi.

“BU İŞ BİRLİĞİ BİZİM İÇİN ÇOK ANLAMLI”

Kahramanmaraş’ta yaşanan depremlerin ardından 6 Şubat prestijiyle ülkedeki tüm faaliyetlerini ortaya koyma kararı alan BKM, ABB iş birliğiyle depremzedeler için sahneye geri döndü.

BKM Mutfak oyuncularının sahneye koyduğu Çok Güzel Hareketler-2 programı öncesi konuşan Oyuncu Eser Yenenler, depremzedelerin rehabilite olması ve travma sürecini atlatmaları için birçok proje hazırladıklarını ve hayata geçireceklerini belirtti. kısa bir zaman içinde. Yennes dedi ki:

“Bugün burada yaptığımız şey hayatımda yapacağım en anlamlı gösteri olacak. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin ağırladığı 4 bin 500 depremzededen bazıları bizi izlemeye gelecek. Bu işbirliği bizim için çok anlamlı çünkü o insanlar. muhtemelen 20 gün sonra ilk kez başka bir şey yapacak.” Düşünmeleri için bir an yaratmaya çalışacağız. Ben bunu bir oyun olarak görmüyorum, biz buna bir gelişim süreci olarak bakıyoruz. Mizahın güzelleştirici gücünü olabildiğince bölgeye ve bölge halkına yaymak istiyoruz. Zamanında geleceğiz.”

akincilar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu